Kullanım Şartları

ING Finansal Kiralama A.Ş. internet  sitesine hoşgeldiniz. Bu internet sitesinin kullanım şartları ve yasal uyarılar aşağıda belirtilmektedir. 

Gizlilik Güvencemiz ve Sorumluluk Sınırımız

ING Leasing yasal mevzuat çerçevesindeki leasing anlayışı ile leasing işlemleri gereği müşterilerinden aldığı kişisel bilgilerin gizliliği konusunda, müşterilerimizin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını taahhüt eder.

ING Leasing internet sitesi, güncellenen bilgileri sunmakla birlikte, sitedeki bilgi hataları, eksiklikleri ve gecikmelerinden doğabilecek maddi ve/veya manevi risk ve zararlardan ING Leasing sorumlu değildir. Ayrıca hat ve/veya sistem arızaları sebebi ile meydana gelebilecek hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme ve bilgisayar virüsüne bağlı problemlerden ve sair sebeplerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve manevi zarar ve masraflardan, önceden haber verilmiş olunsa bile, ING Leasing sorumlu tutulamaz.

ING Leasing internet sitesi üzerinden üçüncü şahıslara ait internet site ve servislerine yapılan yönlendirmelerde bağlantı kurulan sitenin içerik, nitelik, servis kalitesi ve bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan ING Leasing sorumlu değildir. Bu sitelerdeki tüm sorumluluk ve risk kullanıcıya aittir.

ING Leasing hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden tüm bilgi, hizmet ve ürünleri değiştirme hakkına sahiptir.©

ING Finansal Kiralama A.Ş.

Telefon : 90 (216) 266 52 00
Fax  : 90 (216) 266 52 01
Adres
 
: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Akkom Ofispark 2 Blok 4 Ümraniye 34768 İstanbul - Türkiye
İletişim   : İletişim Formu